The first BLOG UP Store in Latvia/ Pirmais emuāru veikals Latvijā

In April, you are be able to shop in the first blog up store in Latvia! BLOG UP STORE is open in the best Latvian fashion blogs: whimsicalagnesiga.com, anii.lv, kids-gazette.blogspot.com, thefashionslogger.tumblr.com, bbeate.wordpress.com, thekalninablog.com and news.creativelatvia.com. In every blog, there is an online store where you are able to buy Latvian fashion designers and artists’ clothing and accessories chosen by fashion bloggers.

Aprīlī Latvijā atvērts pirmais BLOG UP STORE jeb virtuālais emuāru veikals, kurā var iepirkties, iegriežoties iecienītākajos modes blogos: whimsicalagnesiga.com, anii.lv, kids-gazette.blogspot.com, thefashionslogger.tumblr.com, bbeate.wordpress.com, thekalninablog.com un news.creativelatvia.com. Katrā bloga vietnē veselu mēnesi ir atvērts interneta veikals, kurā var iegādāties Latvijas modes mākslinieku un dizaineru tērpus un aksesuārus, ko katrs bloga autors izvēlējies atbilstoši savai gaumei.

The first BLOG UP STORE in Latvia is made as an alternative to real POP UP STORES that come and go and are opened in one place for a while. In April, every customer can choose and buy items chosen by her/his own favourite fashion blogger. To make a purchase you just have to visit a blog and find an indication BLOG UP STORE. This unique project is made by Creative Latvia owners Līga Bizune and Madara Zvejniece that are also bloggers of news.creativelatvia.com. Blog Up store is made to popularize Latvian fashion and design and to show the variety and the unity of Latvian fashion bloggers. Our blogosphere is colorful but at the same time friendly and united.

Pirmais blog up store jeb virtuālais emuāru veikals Latvijā veidots kā alternatīva reālajiem modes pop up veikaliem, kas tiek atvērti uz noteiktu laiku kādā konkrētā vietā. Aprīlī katrs pircējs var izvelēties un iegādāties sava iecienītākā modes bloga autora izvēlētos tērpus un aksesuārus, ieejot konkrētā blogera interneta vietnē un sekojot norādei BLOG UP STORE. Unikālā projekta iniciatores ir Latvijas modes mākslinieku un dizaineru interneta veikala CreativeLatvia īpašnieces Līga Bizune un Madara Zvejniece, kas ir arī vienas no modes bloga news.creativelatvia.com autorēm. Blog up veikals veidots ar mērķi popularizēt Latvijas modi un dizainu, kā arī parādīt, cik dažāda, krāsaina un daudzpusīga, bet tajā pašā laikā vienota un draudzīga ir Latvijas modes blogosfēra.

Blog Up store will be open only one month and you are able to buy items from fashion bloggers such as Agnese Kleina, editor of design magazine Deko, Anita Sedliņa, fashion editor of fashion and lifestyle magazine Pastaiga, Deniss Ševeļovs, fashion marketing specialist and blogger, Beāte Ligere, editor of StilsBeztabu.lv, blogger Sanita Kalniņa, Santa Bindemane, editor and owner of kids fashion online magazine Kids Gazette, Baiba Blaus & Laura Šulca, stylists, and the team of Creative Latvia.

Blog up veikalā, kas virtuāli būs atvērts tikai vienu mēnesi, ir iespējams iegādāties Latvijas dizaineru tērpus un aksesuārus, ko izvēlējušies un par labu esam atzinuši tādas personības kā modes blogere un žurnāla Deko galvenā redaktore Agnese Kleina, žurnāla Pastaiga modes redaktore un modes blogere Anita Sedliņa, modes sabiedrisko attiecību projektu vadītājs un blogeris Deniss Ševeļovs, ielu stila bloga autore un StilsBeztabu.lv pārstāve Beāte Ligere, blogere Sanita Kalniņa un bērnu modes žurnāla Kids Gazette autore Santa Bindemane, stilistes Baiba Blaus un Laura Šulca, kā arī Creative Latvia komanda.

Blog up store by Agnese Kleina/ Agneses Kleinas blog up veikals

Blog up store by Agnese Kleina/ Agneses Kleinas blog up veikals

Blog up store by Sanita Kalniņa/ Sanitas Kalniņas blog up veikals

Blog up store by Sanita Kalniņa/ Sanitas Kalniņas blog up veikals

Blog up store by Beāte Ligere/ Beātes Ligeres blog up veikals

Blog up store by Beāte Ligere/ Beātes Ligeres blog up veikals

Blog up store by Anita Sedliņa/ Anitas Sedliņas blog up store

Blog up store by Anita Sedliņa/ Anitas Sedliņas blog up veikals

Blog up store by Santa Bindemane/ Santas Bindemanes blog up veikals

Blog up store by Santa Bindemane/ Santas Bindemanes blog up veikals

In BLOG UP STORE, you are able to buy clothing and accessories seen in Riga Fashion Week – Liga Banga, Sarmite Ostanevica, Narciss (Alise Trautmane), QooQoo (Alyona Bauska), Evija Kirsone, Vita Radzina, Eliza Ceske, Hypnosis Fashion (Agnesee Narnicka), SALT (Indra Salcevica), Minus40, Ringla, Buduart etc.

Virtuālajā emuāru veikalā, kas atradodas katrā modes blogā, var pasūtīt tērpus, kas redzēti Riga Fashion Week skatēs. Virtuālajos plauktos ir atrodami Līgas Bangas, Sarmītes Ostanevičas, Narciss (Alises Trautmanes), QooQoo (Aļonas Bauskas) tērpi un mākslinieces Evijas Ķirsones kurpes. Tāpat arī ir iespēja iegādāties Vitas Radziņas, Elīzas Ceskes, Hypnosis Fashion (Agneses Narņickas), SALT (Indras Salcevičas), Minus40, Ringla, Buduart un daudzu citu iemīļotu mākslinieku, dizaineru un zīmolu tērpus un aksesuārus.

Blog up store by Deniss Sevelovs/ Denisa Ševeļova blog up veikals

Blog up store by Deniss Sevelovs/ Denisa Ševeļova blog up veikals

Technologies and mobile functions of internet are developing rapidly. More and more people get to know fashion news thanks to virtual spaces, for example, fashion blogs. At the same time online shopping is getting more and more popular. So BLOG UP Store will be annual event in order to popularize online shopping as safe, convenient and contemporary way to buy fashion & design items.

Attīstoties tehnoloģijām un mobilā interneta iespējām, arvien vairāk cilvēku iegūst ziņas par modi tieši virtuālajās vietnēs, piemēram, modes un dzīves stila blogos. Tajā pašā laikā iecienītāka kļūst arī iepirkšanās internetā. Tādējādi blog up veikals iecerēts kā ikgadējs pasākums, kas veicinātu izpratni par iepirkšanos internetā kā drošu, ērtu un mūsdienīgu veidu, kā iegūt kāroto modes vai dizaina preci.

Atstāt komentāru

*

  • Par CreativeLatvia.com blogu

    Rakstām par un ap Latvijas modi un mūsu talantīgajiem modes māksliniekiem. Sarunājamies ar personībām, kas iedvesmo un veido brīnišķas lietas. Radām impulsu jaunām idejām un radošam domu lidojumam.