Ogres Trikotāža izsludina konkursu jaunajiem dizaineriem

Šī gada 21.jūnijā „OT Ogres Trikotāža” sadarbībā ar Latvijas Modes palātu izsludina konkursu jaunajiem dizaineriem „Ogres Podiums”. Konkursā „Ogres Podiums” piedalīties tiek aicināti gan jaunie modes mākslinieki, gan studenti, kas gatavi izveidot modeļus ražošanai „OT Ogres Trikotāžas” kolekcijās. Lai piedalītos konkursā, nepieciešama vien ražošanas prasībām atbilstoša modeļa skice.

Konkursa uzvarētāju izstrādātie modeļi tiks realizēti „OT Ogres Trikotāžas” veikalu tīklā ar dizainera vārdu uz izstrādājuma etiķetes.

„ Mēs vēlamies, lai jaunie cilvēki gūtu pieredzi tieši ražošanai paredzētu apģērbu veidošanā, jo viens ir vienkārši radīt ļoti skaistu lietu, bet pilnīgi kas cits – tādu, ko var ieviest ražošanā rūpnīcā.”

Pieteikties konkursam var līdz 5.jūlijam (ieskaitot) elektroniski, sūtot vēstuli uz e-pastu: info@otstils.lv

„ Tā kā mēs esam Latvijas uzņēmums, uzskatām par savu pienākumu atbalstīt tieši Latvijas dizaineru jauno paaudzi, dodot viņiem vienreizēju iespēju praktizēties rūpnieciskā dizaina jomā,” uzsvēra „OT Stils” valdes priekšsēdētāja Margarita Jeršova. „ Mēs vēlamies, lai jaunie cilvēki gūtu pieredzi tieši ražošanai paredzētu apģērbu veidošanā, jo viens ir vienkārši radīt ļoti skaistu lietu, bet pilnīgi kas cits – tādu, ko var ieviest ražošanā rūpnīcā.”

Konkurss jaunajiem dizaineriem. Foto: Otstils.lv, Ogres trikotāža

Konkurss jaunajiem dizaineriem. Foto: ogre-textile.lv, Ogres trikotāža

Foto: Otstils.lv, Ogres Trikotāža

Foto: ogre-textile.lv, Ogres trikotāža

Piesakies un izmēģini spēkus rūpnieciskajā modē.  Foto: ogre-textile.lv, Ogres trikotāža

Piesakies un izmēģini spēkus rūpnieciskajā modē. Foto: ogre-textile.lv, Ogres trikotāža

Konkursa rīkotāji potenciālajiem dalībniekiem piedāvās iespēju jūlija pirmajā pusē piedalīties bezmaksas seminārā, kurā tiks izklāstīti specifikācijas jautājumi.

Visa informācija par konkursu ir pieejama kompānijas mājas lapā internetā – www.otstils.lv . Papildu jautājumi sūtāmi uz e- pastu: info@otstils.lv

Atstāt komentāru

*

  • Par CreativeLatvia.com blogu

    Rakstām par un ap Latvijas modi un mūsu talantīgajiem modes māksliniekiem. Sarunājamies ar personībām, kas iedvesmo un veido brīnišķas lietas. Radām impulsu jaunām idejām un radošam domu lidojumam.